CZ | EN

O nás

Efektivní recyklační inovativní technologie

Realizujeme rozsáhlé dodávky technologických zařízení od návrhu technologického uspořádání, zpracování projektové dokumentace, dodání, montáže, až po pravidelný servis. Naším cílem je efektivně zpracovávat a využívat jak pevné, tak kapalné odpady, a to v souladu s principy oběhového hospodářství a udržitelného rozvoje.

Máme bohaté zkušenosti a know-how v oblasti manipulace s materiály. Sledujeme současné trendy, řešíme specifické požadavky našich klientů a dodáváme technologická řešení na klíč. O průmyslové zákazníky se staráme jak v České republice, tak v zahraničí.

Zakládáme si na vysoké technické úrovni naší společnosti, kterou stále posilujeme a rozvíjíme novými projekty. V rámci dodávek technologie naše činnosti doplňujeme o komplexní konzultační, inženýrské a dodavatelské služby. Přečtěte si více o tom, co vše pro vás můžeme udělat, nebo se nám rovnou ozvěte.

Naši klienti spoléhají na naše inovativní řešení v oblastech

Recyklace
surovin
Zpracování
odpadů
Výroba
stavebních hmot
Energetika
Těžba
nerostných surovin
Metalurgie


Technologické systémy dodáváme nejen do průmyslových provozů v Česku, ale také v zahraničí

Navrhujeme optimální provozy technologických linek šetrných k životnímu prostředí

VIZE


Naším cílem je udávat směr v oblasti návrhů technologických zařízení pro manipulaci s materiály, efektivního zpracování a využití odpadů pro maximální zhodnocení přírodních zdrojů.

MISE


Navrhujeme optimální provozy technologických linek, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Naše projekty neustále dbají na dosažení optimálních technologických parametrů a maximálního využití surovin.

HODNOTY


Naše služby opíráme o českou tradici, špičkovou odbornost našich expertů, vlastní technické a technologické kapacity a četné reference. U připravovaných projektů dbáme na zajištění dostatečného časového fondu na vyřešení všech technických a provozních požadavků.

Hodnoty, za kterými si stojíme

Kvalita


Vysoká technická a technologická úroveň je pro nás standardem a neméně důležitá je pro nás také kvalita lidská a profesionální. Cílíme však také na vysokou kvalitu u našich obchodních partnerů.

Dynamika


Vážíme si všeho osvědčeného, prověřeného a spolehlivého, přesto je však naším motorem pokrok a neustálá snaha věci zlepšovat.

Upřímnost


Naším cílem není jednorázový zisk, ale dosažení optimálních výsledků pro naše obchodní partnery. Upřednostňujeme férový přístup jako základ dlouhodobého partnerství nad vlastním krátkodobým prospěchem.

Proaktivita


Nečekáme na podněty a požadavky, ale systematicky se připravujeme na koncepční řešení různých projektů a situací.


Bezpečné, kvalitní a ekologické řízení projektů

Pro poskytnutí nejvyšší kvality služeb je společnost ERITECH držitelem certifikátů ISO 45001:2018, ISO 14001:2015, ISO 9001:2016.


Politika integrovaného systému managementu společnosti ERITECH