CZ | EN

Aktuality

Technologie pro drcení, úpravu a zpracování alternativních paliv pro EcoWasteEnergy


Významným projektem v této oblasti je realizace modernizace drtící linky pro významného zpracovatele odpadu společnost EcoWasteEnergy.
Celý článek >

Realizace příjmu a dávkování materiálu pro CEMEX


Dalším úspěšně zrealizovaným projektem společnosti ERITECH v oblasti dávkování materiálu je projekt realizovaný pro cementárnu CEMEX Prachovice.
Celý článek >

Automatický odběr vzorků alternativních paliv pro Veolia


Kvalitu alternativních paliv je nezbytné analyzovat, a to jak u příjmu paliva před vstupem do technologie, tak i v průběhu procesu.
Celý článek >

Automatický skladovací systém, Automatický jeřáb


Cílem společnosti ERITECH a.s. je zajistit dodávku kompletních systémů pro zpracování a využití odpadů a v oblasti energetického strojírenství.
Celý článek >

Doprava a dávkování alternativních paliv na dlouhé vzdálenosti


ERITECH vyvinul unikátní řešení pro dávkování tuhých alternativních paliv v kalcinátoru cementárny NEXE Našice, které zahrnuje jednu z…
Celý článek >

Technologický systém pro alternativní paliva a chemlon v Lafarge Cement Čížkovice je již v provozu


Naši odborníci zajistili dodávku technologické linky pro dopravu a dávkování tuhých alternativních paliv a chemlonu pro Lafarge Cement v…
Celý článek >

Projektová dokumentace pro třídění a drcení biomasy ve ŠKO-ENERGO


Zpracovali jsme projektovou dokumentaci pro projekt třídění a drcení biomasy ve společnosti ŠKO-ENERGO, dodavateli ekologicky čisté energie.
Celý článek >

Technologická linka na distribuci a dávkování tuhých alternativních paliv v cementárně Nexe d.d.


Úspěšné zprovoznění technologické linky na dopravu a dávkování tuhých alternativních paliv v druhé největší chorvatské cementárně Nexe d.d.
Celý článek >